Проект Сергея Махна «Жизнь идей»Открытие
Главная / Проекты / Проект Сергея Махно «Жизнь идей»

Проект Сергея Махно «Жизнь идей»

27.09.2013 - 12.10.2013

Проект Сергія Махна «Життя ідей» – це своєрідний спосіб розповісти про становлення, творчі пошуки та, врешті, досягнення великої мети. Своїми проектами Сергій Махно доводить, що дизайн може і повинен бути мистецтвом. Мистецтвом втілення в життя сміливих і неординарних ідей, які перетворюють помешкання на далекий від побутового, унікальний простір.

Майстерня талановитого дизайнера вже давно завоювала статус провідної української студії дизайну, в роботі якої вдало поєднуються сучасні концептуальни напрямки та традиції українського мистецтва. Український дизайн у своєму найсучаснішому прояві: роботи, зроблені в Україні, українцями, з місцевих матеріалів, стають частиною декоративного оформлення простору, покликані створити атмосферу затишку та комфорту.

Проект Сергія Махно в Щербенко Арт Центрі – це динамічний діалог мистецтва та дизайну, виражений взаємодією дизайнерських меблів, об’єктів, світла на території мистецтва, в галерейному просторі. Інтер’єр, що здатний відтворити атмосферу мистецтва, здатний функціонувати як мистецтво, надихаючи, дивуючи, провокуючи.

“Design from heart” – те, що наповнить простір Щербенко Арт Центру з 26 вересня до 12 жовтня.

SHARE